Čas dovolených je tady.

07.06.2022

Přišlo všemi dlouho očekávané období letních dovolených, výletů, koupání v rybnících, řekách a u moře. 

O to více po častém koupání a opalování musíme dodávat potřebné živiny svým vlasům i pleti. A nejen to. Dobré je i vnitřně dodat vitamíny a další látky, které mají ochranný faktor. 


Jak na to ... ? Naučím vás to, není to tak složité!


Avokádo - napomáhá hydrataci vlasů vysoušených, poničených, stimuluje jejich růst, dodává vlasům hebkost, avokádový šampon pro intenzivní hydrataci. Spolu s avokádovou maskou dodáte svým vlasům vše potřebné. 

Konopí - je rovněž velmi skvělou složkou kosmetiky, která obsahuje mnoho cenných látek. Konopný šampon vlasy zvláční a zregeneruje. Konopná maska umocní ozdravný účinek na vašich vlasech.  

Keratin - je rovněž dokonalým balzámem na suché a poničené vlasy. Keratinový šampon a keratinový kondicionér svým vyjímečným složením vašim vlasům dodá vitalitu, hydrataci, lesk. 

Pleť bychom rovněž neměli zanedbávat sprchový gel s Aloe Vera obnovuje a hydratuje pokožku. Po sprše je důležité v létě pleti dodat i vlážnost, kterou snadno dodáte tělovým máslem s kyselinou hyaluronovou. Pro okolí očí a obličej je nejvhodnější Kolagenový krém pro hloubkovou hydrataci. 


Nezapomeňte, že krása začíná zevnitř. Jezte hodně zeleniny a vitamínů. Nemáte-li přísun ke kvalitnímu ovoci a zelenině, můžete doplnit stravu o tyto produkty, které obsahují velmi cenné látky pro vaše tělo. 

Doplňky stravy 100% přírodní:

Kolagen - zachovává pružnost, udržuje zdravé vlasy a nehty. 

Keratin - doplněk stravy, jehož účinek poznáte již po prvním měsíci užívání. 

 

Pár babských rad: 

Vysušujte vlasy ručníkem jemně bez tření. Dodejte vlasům masku či kondicionér. Pleť nevystavujte přímému polednímu slunci. Po vykoupání ošetřete krémem či tělovým máslem. Jezte zeleninu a ovoce s obsahem betakarotenu - mrkev, meruňky, brokolici a další. 


Užijme si dovolenou a buďme krásní a plni zdraví. 

Zdraví bez chemie.