Barvy a barvičky

19.09.2021

Ne každá z nás má takovou barvu vlasů, jakou bychom si přály. A proto barvu svých vlasů měníme                 a vylepšujeme. Dříve nebyly k dostání pastelové barvy, tak jako je tomu dnes. Usmyslíte si, že chcete mít zelené vlasy, obarvíte si je na zeleno. Chcete mít vlasy blankytně modré, obarvíte si je na modro. Krásné barvy v mnoha odstínech jsou všude k mání. 

Po barvení je však vlasy potřeba ošetřovat o trochu více, než při běžném mytí. Vlasy se častým barvením poškozují. Proto je nutné vlasům dodat výživu a hydrataci. 

Po umytí vlasy musíme ošetřit balzámem či kondicionérem, abychom vlasy dobře rozčesaly a netrhaly jsme si je zbytečně a nelámaly. Poté je dobré dodat ještě výživu vlasům maskou, kterou necháme působit několik minut. A pro konečné a dokonalé ošetření můžeme dodat ještě vlasový olejíček.

Vše je dostupné i v našem internetovém obchodě.

Jedním z balzámů, který dodá vlasům hydrataci a výživu je balzám RTÝNA. Navíc je balzám velmi šetrný    k životnímu prostředí. 

Poškozené vlasy častým barvením je dobré zacelit jejich strukturu, které snadno upravíte bezoplachovým kondicionérem. Barvíte-li vlasy méně často, postačí oplachový kondicionér, například se složkou medu.  A blondýnky budou určitě vítat kondicionér pro blond odstraňující žluté odstíny, tzv. silver kondicionér.

Můžete poté zvolit masku pro regeneraci vlasů či masku pro melírované a barvené vlasy. Konečky vlasů, které trpí nevíce může nakonec po úpravě účesu ošetřit olejíčkem.

Nebudete-li si vědět rady, napište mi a já Vám ráda s výběrem pro Vaše vlasy poradím. 

Vaše Týna