Odpovědi na časté dotazy


Mastící se vlasy

Častým problémem, zvláště v zimním období, je nadměrné maštění vlasů. Příliš časté mytí vlasů však tento problém ještě zhoršuje. Speciální šampony zmírní přílišnou prodkci kožního mazu. Po umytí těmito šampony je dobré spláchnout vlasy bylinkami - kopřiva, heřmánek, bříza, chmel, apod.

produkty na mastící se vlasy


Nadměrné vypadávání vlasů

V posledních dnes se hromadí dotazy, co dělat s vypadávajícími vlasy. Některé si stěžujete na vypadávání vlasů v souvislosti s onemocněním Covid. Pokud začaly vlasy více vypadávat po onemocnění, je zapotřebí ještě organizmus vyčistit. Ikdyž začaly vlasy vypadávat např po otěhotnění, je dobré rovněž tělo nejdříve vyčistit. 

Chceme-li, aby ozdravná kůra začala co nejdříve působit, je nutné na to tělo připravit, tzn., detoxikovat. 

Bude jaro a je na to správná chvíle. Je teď na Vás, jaké prostředky zvolíte. Začínají růst kopřivy. Nasbírejte v přírodě vrcholové výhonky a udělejte si čaj - minimálně 3-4 týdenní kůru. Pročistíte játra, střeva. Máte-li tmavé vlasy, můžete oddenek z kopřivy naložit do žitné a vmasírovávat do vlasové pokožky - stimuluje růst. Můžete přidat i očistnou kůru s křemelinou - pozor ale nepřekračovat dávky. Křemelinu vřele doporučuji při všech virózách.
Zkuste nepít sladké nápoje, vyměňte je na pár týdnů za čaje s medem - kopřivu, heřmánek, řepík.
Pampelišková kůra - pampeliškové listy rozmixujeme. Vzniklou kaši - 1 polévkovou lžíci vmícháme do sklenice vody.  Pijeme 2-3x denně minimálně po dobu 4 týdnů. 
Pro urychlení očištění organizmu můžete doplnit o jeden z těchto produktů - ProDeacid, BorelissPro, ProSelect. Proklikem se dostanete na krátká videa. Pro slevu na tyto produkty se stačí zaregistrovat. S tím Vám poradím, co bude pro Vás výhodnější.
To je část detoxikační, kdy vyloučíte toxiny z těla, zbavíte tělo parazitů, plísní, apod. Bude se Vám i lépe spát, budete mít lepší náladu. Kůra by měla trvat 2-3 měsíce. Jeden měsíc bohužel nestačí. S bylinnými čaji pijte čistou vodu. Můžete doplnit i o koktejl se zeleného ječmene.
Je hodně možností jak organizmus detoxikovat, ale záleží na tom, jak kdo je schopen pít například ječmen a podobně. Rozhodně se do toho nenuťte. Pokud nebude vyhovovat pampeliška či ječmen, nalezneme jinou cestu. K tomu přidejte po 3-4 týdnech teprve prostředky na růst vlasů v podobě potravinového doplňku Keratin v tekuté podobě - Keratin Hair Complex. Tento produkt je 100% přírodní, bez konzervantů, bez GMO složek. Opět je ideální kůra 2-3 měsíců. Již po prvním měsíci ale už budete vidět výsledky. Keratin Hair šampon, Keratin Hair kondicionér, Keratin Hair doplněk stravy.
Je dobré rovněž podpořit třeba i šamponem od stejné značky, ale aby Vás to zbytečně nezatěžovalo finančně, můžete používat například pro zvětšení objemu - šamponem na zvětšení objemu, než Vám vlasy začnou houstnout.

Nezatěžujte organizmus sladkostmi, uzeninami, masem. Odlehčete stravu - dopoledne přidejte ovoce, večer přidejte zeleninu do jídelníčku. Výborná je na čištění i kefírová houba. Ale je to opět o chuti, ne každý kefír pije.