Jarní detox ? S námi snadno !

08.03.2022

Jsme v předvelikonočním období, v období půstu. Mnoho z nás každoročně v tomto období drží půst. Jeden z významů půstu je terapeutický, což věděli už ve starověku. Tělo je dobré na jaře očistit od všech toxinů.

Dopady jarní očisty jsou na náš organizmus velmi pozitivní. A proto je dobré zkusit alespoň trochu tělu odlehčit, aby si odpočinulo a mohlo se nastartovat. Přesně to dělá i příroda na jaře. 

Tak pojďme, cítit se jako příroda - svěže a plni energie. 

K tomu vám pomohou naše doplňky stravy, stačí si jen vybrat některý z nich, dají se i kombinovat. Budete-li potřebovat poradit a nastavit očistný program, napište a my vám s tím pomůžeme. 

Doplněk stravProDeacid bohatý zdroj vitaminů, mikro a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxinů v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Doplněk stravy BorelissPro je výborným zdrojem fenolových sloučenin, kyseliny chlorogenové, iridoidů, alkaloidů. BorelissPro, díky příslušnému výběru složek a přísad inovační formule antioxidantů, která podporuje činnost preparátu, tento doplněk působí se zvýšenou účinností. Skvělé jako podpůrný prostředek při kousnutí klíštětem.  

Doplněk stravy ProSelect se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů, oxoindolových alkaloidů, taninů i sterolů oraz acetogeninů. ProSelect podporuje odstraňování volných radikálů z krve, zvětšuje její antioxidační schopnosti. Váže toxiny a pomáhá zachovat zdravá játra. 

Všechny tyto doplňky i další z této řady můžete získat se slevou až 20%. Stačí se zaregistrovat ZDE a my vám pomůžeme získávat slevy na tyto produky. 

Vaše Týna