Královská kosmetika

19.01.2022

Tentokrát bych Vám ráda představila novou kosmetiku, kterou jsme zařadili do naší nabídky, a to pro její jedinečnost a kvalitu. Kosmetika je dovážena ze Spojeného království. 

Kosmetika INECTO, kterou nově nabízíme v našem e-shopu má mnoho předností. Už jste si zvykli, že vám nabízím kosmetiku BIO, ekologickou, pro vegany, apod. S INECTO to není jinak. Výrobce dbá na přísná pravidla výroby této kosmetiky - není testována na zvířatech, nové produkty jsou 100% vegetariánské a veganské, veškeré ingredience pochází z organických či udržitelných zdrojů (kokos, argan, avokádo či bambucké máslo, ...).

Přednosti složek této kosmetiky pro vlasy i pleť jsou: 

Kokosový olej - obsahuje antioxidanty, má protizánětlivé účinky, působí antimikrobioticky a antimykoticky, má hydratační účinky, zabraňuje tvorbě lupů. 

Arganový olej - je často nazýván jako marocké zlato, hydratuje vlasy i vlasovou pokožku, vyživuje vlasové kořínky - obnovuje a zesiluje vlasovou strukturu, obsahuje antioxidanty. 

Babucké máslo - nazýváme africkým zlatem, má hydratační účinky, regeneruje vlasy od kořínků až po konečky, ošetřuje roztřepené konečky vlasů, nemastí vlasy. 

Avokádový olej - vlasy vyživuje, hydratuje, posiluje strukturu vlasů. 

Každá z jednotlivých řad vlasy obohacuje o vitamíny a oleje, které dodávají vlasů hydrataci a potřebnou výživu.

Rozhodně stojí za vyzkoušení. Objednat můžete zde:

kokosový šampon a kokosový kondicionér , kokosový tělový peeling, kokosový sprchový gel

arganový šampon a arganový kondicionér 

bambucký šampon

Sortiment budeme dále rozšiřovat o další produkty, které najdete v našem internetovém obchodě.

Neváhejte a vyzkoušejte přednosti královské kosmetiky. 

Vaše Týna