PEČUJÍCÍ sprchové gely

05.10.2022

Nové sprchové gely, které vás osloví


Pečující sprchové gely s jedinečným složením vhodné pro každou pleť. Každý ze sprchových gelů má hydratační složku, která udržuje vlhkost pleti. Jsou jemně parfémované a pokožka zůstane dlouho provoněná.Zkrášlující krémový sprchový gel ROSE s jedinečným složeným a nezaměnitelnou vůní. Růže z Damašku, kolagen a vitamín A pokožku zjemňuje, vyhlazuje vrásky a regeneruje do hloubky. Zklidňuje problematickou pleť, má protizánětlivé a antiseptické účinky. Vůně damaškové růže posiluje srdce a mysl. Olej z této růže je přírodním elixírem. Olej se používá v aromaterapii a fytoterapii právě pro své silné účinky. Napomáhá k léčení stresu, úzkosti, při skleróze. 

Krémový sprchový gel s neroli olejem. Neroli olej je velmi žádaný v kosmetice. Neroli olej podporuje obnovu buněk, má antibakteriální, protizánětlivé, sedativní a tonizující účinky. Vyhlazuje jizvy a strie, podporuje hojení pokožky. Snižuje stres, zmírňuje úzkost. Díky velmi příjemné vůni se mu přisuzují i afrodiziakální účinky.  


Hydratační sprchový gel s extraktem mořských řas, který hydratuje pleť, zjemňuje a vyhlazuje. Udržuje tak pokožku svěží a mladou. Extrakt z mořských řas dodává pleti jemný a hladký vzhled, potřebné minerály a vitamíny. Má velice silné hydratační a zklidňující účinky. Řasy mají antioxidační a protizánětlivé účinky.

Hydratační gel Man 3 v 1 -  pro čištění těla, vlasů i obličeje. Extrakty citrusových a bambusových plodů a vitaminový komplex revitalizuje a hydratuje pokožku i vlasy. Složení podporuje prokrvení pokožky a má antiseptické účinky. Bambusové plody dodávají pleti potřebné vitamíny a minerály. 

Vaše Týna