CO S VLASY, když je podzim v plném proudu.  

30.10.2021

Poradíme Vám, jak o vlasy pečovat na podzim. Velmi mnoho žen má na podzim pocit, že jim vlasy vypadávají více než jindy. Je tomu skutečně tak. Vlasy na podzim mohou více vypadávat. Je to tím, že jsme součástí přírody a ta má na náš organizmus velký vliv. V létě vlasy chrání pokožku hlavy před spálením       a na zimu se vlasy více obměňují. 

Nemusíme se ničeho bát, díky speciálním přípravkům a pravidelné péči vlasům hodně napomůžeme. Neměli bychom zapomínat ani na pestrou stravu plnou vitamínů a minerálů a na dostatečný spánek.          To vše se odráží na kvalitě našich vlasů. 

Po letním vysoušením sluncem je dobré vlasy opečovat pěstící maskou. V našem internetovém obchodě jich najdete hned několik druhů na různé typy vlasů, stačí si jen vybrat zde.

Dalším problémem je časté střídání teplot, což u jemných vlasů může způsobovat nadměrné maštění vlasů. Stejně tak, jako nošení čepic. Na takový problém jsou vhodné šampony pro každodenní použití.

Pokud budou vlasy vypadávat nadměrně, doporučuji tento speciální šampón

Doplňte stravu o vitamíny skupiny B - pivovarské kvasnice jsou dokonalý zázrak. 

Je mnoho faktorů, které mohou ovlivnit kvalitu vlasů. Je však také mnoho velmi kvalitních prostředků         a mnoho metod jak o vlasy pečovat. Neváhejte a napište mi, budete-li potřebovat poradit. 

Vaše Týna