POMÁHEJME těm, kteří to potřebují: Příběh jedné české rodiny.

25.07.2022

Moji milí, ne vždy je život procházka rajskou zahradou, tak jak bychom si asi všichni přáli. Občas máme každý z nás nějaké ty nesnáne či starosti. Někteří však mají starostí mnohem víc a potřebují pomoci. 

Rozhodli jsme se pomoci jedné české rodině, kde holčička Zuzanka má komplikované zdravotní problémy. POKUSME SE SPOLEČNÝMI SILAMI VYBRAT DOSTATEČNÝ FINANČNÍ OBNOS. 

PŘIDEJTE SE K NÁM. 


Slova paní Lenky: 

"Peníze ze sbírky budou použity na nákup Ford Tourneo Custom L2,  do kterého se nám vejde polohovatelný vozík a potřebné pomůcky pro Zuzku i kočárek pro Haničku.

Část peněz nám přislíbila půjčit rodina a něco málo máme našetřeno. Celková cena vozu je 1mil korun. Do vozu poté budeme pořizovat speciální otočnou sedačku             a nájezdové ližiny pro vozík

Auto potřebujeme pro přepravu k lékařům, na rehabilitace a cesty do stacionáře,          v rámci kterého Zuzka absolvuje povinnou školní docházku. Občas bychom chtěli vyrazit na nějaký výlet."


Takhle to všechno začalo, úplně normální těšení se na miminko, příběh paní Lenkykterý byl natočen projektem Nová naděje s Honzou Musilem. 

Zde je odkaz na sbírkové konto.

Děkujeme z celého srdce za paní Lenku a za nás, že jste se rozhodli pomoci a přispět na koupi auta pro ZUZANKU. 

Vaše Týna