ROZPUSŤTE SI VLASY A UŽÍVEJTE SI ROZPUSTILÉ LÉTO

19.07.2021

Konec školního roku byl docela hektický a než jsem se nadála začalo léto. První polovina roku byla dost náročná pro všechny z nás. Někdo mohl do práce, někdo nemohl do práce, jiní se zase učili s dětmi doma  a další se nemohli věnovat ani svým koníčkům. Ale teď už je krásné počasí, roušky už nosíme jen v nejnutnější chvíli a užíváme si léta          a dovolených.

V létě se vyzbrojujeme opalovacími krémy, abychom se nespálili. Často však zapomínáme na své vlasy. Patlat opalovací krém na vlasy by určitě nebylo dobré, ale rozhodně vlasům dát potřebnou výživu je také potřeba. Vlasy se častým namáčením při koupání a sluněním vysušují    a ztrácejí svou kvalitu. Je nutné dodat hydrataci a lesk. 

Po stresovém období určitě i vitamíny a vlasové masky dodají vašim vlasům tu pravou krásu. Šampon, masku, kondicionér můžete doplnit    o bylinky, kterých kvete na loukách a zahradách hodně. Dopřejte vlasům i další přírodní pěstění - zábal s vaječným žloutkem, medový zábal, levandulový výluh, a podobně. Možností je mnoho. 

Nemáte-li přístup k bylinkám, nevadí, využijte našich osvědčených vlasových prostředků s tinkturami z bylin v internetovém obchodě. Vybere si každý. Nebudete si vědět rady, jaký šampon či jakou vlasovou masku použít, napište nám a my vám rádi poradíme a doporučíme, pro vás to nejlepší. 

S vlasovou kosmetikou nezapomeňte i na ošetření pleti. Příliš mnoho slunění vysušuje pokožku, která rovněž potřebuje hydratovat                  a opečovat. Můžete si vybrat z konopné či levandulové řady a dalších produktů. 

REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI ZÍSKÁVAJÍ K OBJEDNANÉMU ZBOŽÍ SLEVY A DÁRKY. Zaregistrovat se můžete zdeA málem bych zapomněla, k rozpustilosti je dobré i víno, které můžete zakoupit v naší spolupracující vinotéko-pivotéce U VYSMÁTÉ TCHÝNĚ. Zde si můžete vaše objednané zboží i vyzvednout.