Sada DEN a NOC

NOVINKA

Sada Den a Noc DuoLife den je možnost pro všechny ty, kteří chtějí oživit psychomotoriku svého organismu a dodat mu látky potřebné ke každodenním životním činnostem. DuoLife noc je dobré řešení pro všechny ty, kteří chtějí mít klidné noci a regenerovat svoje síly. Záruka klidného spánku a plné regenerace organismu. Unikátní složení podporuje vitalitu a radost ze života, dodává organismu potřebné látky. 

Spojení až 26 rostlinných výtažků a šťáv pro podporu fungování srdce a cév, trávicího ústrojí a imunitního systému, očišťování organismu, funkci mozku, jater a ledvin. Stovky aktivních látek, včetně cenných antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů udržují organizmus ve správné kondici.  

DAY obsahuje rostlinné složky podporující fyzickou aktivitu a duševní funkce organismu, které podporují imunitu, procesy krvetvorby, dobrý stav pokožky, fungování mozku, močových cest a kloubů.

NIGHT je založen na rostlinných složkách podporujících látkovou přeměnu, regenerační a očišťovací pochody organismu a také klidný spánek. Jsou to šťávy a výtažky podporující činnost jater, trávicího ústrojí a funce kostí.  

více informací zde: 

3 228,00 Kč