ProImmuno - doplněk stravy

NOVINKA

Medical Formula ProImmuno je přípravek vyrobený z pečlivě vybraných přírodních složek, které vytvářejí jedinečné složení v souladu se zásadami synergie. Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií. Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organizmu v boji proti virovým infekcím a infekcím bakteriálním. Mohou také podporovat organismus v boji proti zánětům doprovázejícím infekce. 

Kvercetin - v přípravku Medical Formula ProImmuno je použita patentovaná složkaTM výtažku z květů jerlínu japonského, která je standardizovaná na kvercetin a vychází z fosfolipidové technologie ®. Díky tomu je biologická dostupnost kvercetinu a jeho farmakokinetický profil mnohem lepší než v případě použití běžné suroviny.Výzkum prokazuje, že výtažek v podobě fosfolipidové složky je až 20násobně biologicky dostupnější ve srovnání s tradičním extraktem z kvercetinu. Důležité je, že dávka kvercetinu (250 mg) použitá v přípravku má biologickou dostupnost potvrzenou vědeckým výzkumem.Samotný kvercetin se vyznačuje třemi hlavními zdraví prospěšnými vlastnostmi:
• podporuje činnost imunitního systému,
• pomáhá v boji organizmu proti zánětům,
• působí jako přirozený antioxidant.
Kvercetin patří do skupiny flavonoidů, které podle mnoha nejnovějších výzkumů vykazují účinky, jež mohou přímo podporovat tělo v boji proti virovým infekcím, včetně chřipkových a koronavirových a také těch, které jsou způsobené SARS-CoV-2.


více informací zde

930,00 Kč