Vánoční balíčky - jedinečné vůně pro letošní vánoce 2023

Balíček je složen ze sprchového gelu a deo parfému. Vánoční balíčky jsou dárkově baleny do celofánového sáčku.

balíček ŠTĚSTÍ - tropická, sladkokyselá, velmi osvěžující vůně s jednoduchými tóny hroznů a kiwi, muže neurazí a ženu potěší.

balíček RADOST - sladká květinová vůně s tóny jasmínu, třešňových a pomerančových květů, umocněnou jemnou notou ovoce a tóny vanilky, ambry a dřev.

balíček LÁSKA - vůně s poutavou směsí jiskřivých tónů grapefruitu, černého rybízu a meruňky, podtržena vůní konvalinky, růže a jasmínu. V bázi se mísí jabloňové květy s exotickými dřevinami. 

balíček  ANTISTRES - kořeněná unisex vůně s tóny bergamotu, mandarinky, pepře, podtržena vůní levandule, geránie a jasmínu.

balíček CAESAR - výrazná vůně silného muže, v níž je dominantou vavřín, mořská nota, santalové dřevo, zjemněna lehkými tóny grapefruitu, mandarinky a bergamotu. 

balíček DÁREK - jemná dámská vůně s tóny hrušky a hruškových květů, která se snadno kombinuje s Vaším oblíbeným parfémem. 

balíček GENTLEMAN - pánská, velmi hravá vůně s tóny koriandru, bergamotu, mandarinky, potržena vzdušnou notou  levandule, ukotvena v podtónech cedrového a santalového dřeva. 

balíček KULÍŠEK - velmi jemná dětská kosmetika s melounovou vůní, která je vyvinuta speciálně pro dětskou pokožku. Neobsahuje žádné alergenní látky. 

balíček MARY JANE - spirituální dřevitá vůně s nádechem koření, mechu, bílých květů a jemnými tóny pomeranče. 

Zvolte si variantu:

324,00 Kč