Přichází čas výběru vánočních dárků.

02.11.2022

Pro letošní vánoce jsme pro vás připravili několik vánočních balíčků 

Originální, smyslné vůně udělají radost každému obdarovanému, objednávat můžete ZDE

balíček ŠTĚSTÍ - tropická, sladkokyselá, velmi osvěžující vůně s jednoduchými tóny hroznů a kiwi, muže neurazí a ženu potěší.

balíček RADOST - sladká květinová vůně s tóny jasmínu, třešňových a pomerančových květů, umocněnou jemnou notou ovoce a tóny vanilky, ambry a dřev.

balíček LÁSKA -vůně s poutavou směsí jiskřivých tónů grapefruitu, černého rybízu a meruňky, podtržena vůní konvalinky, růže a jasmínu. V bázi se mísí jabloňové květy s exotickými dřevinami.

balíček ANTISTRES - kořeněná unisex vůně s tóny bergamotu, mandarinky, pepře, podtržena vůní levandule, geránie a jasmínu.

balíček CAESAR - výrazná vůně silného muže, v níž je dominantou vavřín, mořská nota, santalové dřevo, zjemněna lehkými tóny grapefruitu, mandarinky a bergamotu.

balíček DÁREK - jemná dámská vůně s tóny hrušky a hruškových květů, která se snadno kombinuje s Vaším oblíbeným parfémem.

balíček GENTLEMAN - pánská, velmi hravá vůně s tóny koriandru, bergamotu, mandarinky, potržena vzdušnou notou levandule, ukotvena v podtónech cedrového a santalového dřeva.

balíček KULÍŠEK - velmi jemná dětská kosmetika s melounovou vůní, která je vyvinuta speciálně pro dětskou pokožku. Neobsahuje žádné alergenní látky.

balíček MARY JANE - spirituální dřevitá vůně s nádechem koření, mechu, bílých květů a jemnými tóny pomeranče.