Úklid snadno a lehce a navíc EKO

08.04.2023

Děláte jarní úklid a váháte jaké čistící prostředky koupit? Poradíme jak na to. Naše úklidové prostředky jsou EKOLOGICKÉ a poradí si snadno s každou špínou. Navíc tyto jsou prostředky superkoncentráty a stačí pouze malé množství, které naředíte vodou a můžete začít. 

Okna snadno umyjete s čistícím prostředkem JASNĚNKA. Velkou předností Jasněnky je nejen cena, ale i způsob mytí, kdy můžete mýt okna i za plné slunce či šera. Nezanechává čmouhy. S Jasněnkou snadno umyjete například veškeré skleněné plochy, zrcadla, kouřová skla, vysoce leštěný nábytek, obklady, umakart.

LEONTINA - je favorit mezi univerzálními čistícími prostředky svými možnostmi využití při úklidu. Může být i náhradou za všechny další prostředky na chalupě či  na dovolené. Je vhodný na mytí podlah či dalších povrchů, na čištění drahých kovů - šperků, na mytí nádobí či předpírání prádla, na koupání psů i koček. 

TROUBELÍN - je určen na čištění sporáků, trub, grilů, fritéz. Odstraňuje mastné a připečené nečistoty z nerezových, smaltovaných nebo keramických povrchů. Díky vysoce odmašťovacím účinkům nepotřebujete drátěnku a povrchy vyčistíte bez poškrábání. I vašemu řemeslníkovi udělá velkou radost, je výborným pomocníkem na všechna strojní zařízení i na čištění kotoučů pil od smůly. 

Každá hospodyňka ocení
MÝVALA , který vytváří vysoce účinnou pěnu na čalouněný nábytek, bytové textilie a koberce. Oživuje barvy, chrání textilní vlákno. 

LILI je skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na chalupě. Oceníte ji zvláště při čištění podlahových krytin PVC, plastového nádobí a dalších povrchů. Odstraňuje černé skvrny z podlah od gumových podrážek bot či kol, některé druhy lyžařských vosků, lepidel a barev. 

K úklidu se určitě vyplatí si pořídit i třeba BALZAMÍNU na čištění nábytku.  Na sanitární zařízení je neocenitelný pomocník MEDIUM.

Všechny tyto prostředky jsou vysoce koncentrované a proto vám vydrží hooooodně dlouho. 


VÝHODA superkoncentrátů - nemusíte tahat těžké láhve s čistícími prostředky. Na velmi dlouhou dobu vám postačí jen jedna láhev, z které dokážete naředit až 11 lahví (dle druhu čistícího prostředku). 

Tím se čistící prostředek velmi zlevní a vy navíc šetříte přírodu. 

Další plus je kompatibilnost obalů, ve kterých jsou produkty prodávány, s aplikačními ventily. Spotřebujete-li čistící prostředek, můžete si láhev ponechat a dále jí použít pro další naředěný produkt. Postačí si pouze pořídit napěňovací ventil. 

Pokud již nepotřebujete další láhev k ředění, lze ji vrátit do našich výdejen. My se postaráme o předání výrobci, který ji následně druhotně zpracuje. 

S našimi prostředky šetříte nejen svou peněženku, ale i planetu. 

Teď už stačí jen si objednat a úklid půjde hravě, veškeré čistící a prací prostředky naleznete v našem internetovém obchodu - ZDE.

Vaše Týna